Demirdöküm Teknik Servis Türkiye

_

DemirDöküm şirketi 1954 yılında İstanbul’da kurulan başlıca ısıtma üzerine çalışmalar yapan bir şirkettir. Daha sonra iklimlendirme ve su ısıtma sektörlerinde çalışmalar yapan kurumsal bir şirket haline gelmiştir. Kurulduğundan bu güne kadar Türk sanayileşme ve alanındaki sektörlerde gelişme açısından birçok katkıda bulunmuş, yeni yeni birçok yatırımlar ortaya çıkarmıştır. Tüketicilerine üstün teknoloji hizmeti ve kolaylığı sağlayan DemirDöküm, alanındaki kaliteden asla ödün vermemiş ve her geçen gün yükseltmiştir.  Tüketiciler sık sık ısıtma sektöründe sorun yaşamaktaydı ve DemirDöküm bu alandaki eksikliği giderme amacıyla çalışmalarını hızlandırarak, birçok cihaz ve sistemi geliştirdi. Üstelik Türkiye’deki ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimlerini de DemirDöküm markası üretmiştir. DemirDöküm son zamanlarda yoğuşmalı kombi üretimi ile birçok kullanıcısını memnun etmekte. DemirDöküm firması yoğuşmalı kombinin avantajlarını saymakla bitiremiyor. Yüksek verimli cihazlar yani yoğuşmalı kombileri tercih etmek de doğalgaz tüketimini etkileyecektir. Yoğuşma teknolojisinde yanma sonucu ortaya çıkan atık gazın ısısı tekrar değerlendirilerek sisteme aktarılır. Böylelikle arzu edilen ortam ısısına kavuşmak için yoğuşmalı kombilerde daha az doğalgaz tüketilir. Geceleri evin ısı kaybına mani olmak için kombiyi kapatmak yerine düşük ısıda çalışması sağlanabilir. Bu durumlarda DemirDöküm değerli kullanıcılarını asla yanıltmamış ve doğru ve hesaplı kullanımı sunmak için elinden geleni yapmıştır.

Demirdöküm Teknik Servisi Olarak Neler Kullanıyoruz?

DemirDöküm servisi kullanıcı politikası gereğinde müşterilerine karşı oldukça anlayışlıdır. DemirDöküm teknik servis, müşterilerine daima düzgün alt yapı sistemi sunarak hiçbir konuda mağdur etmemek adına sistemlerini geliştirmektedir. DemirDöküm teknik servis maksimum güvenlik ve performans sağlamak amacıyla herhangi bir iade veya değişim söz konusu olduğunda orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Cihazınızdaki diğer parçalarla uyum içerisinde çalışabilmesi için ve yüksek performansta çalışabilmesi için orijinal yedek parça kullanımı oldukça önemlidir. DemirDöküm teknik servis aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde kombinizi veya cihazınızın ve kendinizin güvenliğini sağlayabilmeniz mümkün. DemirDöküm teknik servis numarası, DemirDöküm teknik servis Türkiye gibi detaylı aramalarınızı da demirdokum.com.tr adresinden ücretsiz bir şekilde görüntüleyebilir size en yakın DemirDöküm şubesini bularak sorununuzu çözebilirsiniz. Ancak bizler yani değerli ekibimiz ile birlikte Türkiye’nın dört bir yanına hizmet ağımızı taşıyabiliyoruz. DemirDöküm teknik servis kullanıcılarının avantajları saymakla bitmiyor. DemirDöküm teknik servis kullanıcıları evlerine teknik servis talep edebilir, satıcı ile birebir iletişime geçebilir, karşılaştığı en ufak arıza ve teknik problemler için ücretsiz bir şekilde yardım alabilir ve her türlü teknik bilgileri de servis tarafından öğrenebilir vb. gibi avantajlardan faydalanabilmektedir. DemirDöküm güvencesi ile yüksek kalite hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetini amaçlayan DemirDöküm teknik servisler için bizi arayabilirsiniz.

Demirdöküm Şirketi Hakkında

DemirDöküm şirketi, günümüzde en yaygın kullanılan teknik satıcı, teknik servis ve satış noktaları ile Türkiye’deki ısıtma sektörü konusunda lider konumda yerini almaktadır. DemirDöküm şirketi sadece bu alanlarla kısıtlı kalmamaktadır. Çalışma yaptıkları Ar-Ge kapsamındaki projelerde, mühendisler tarafından yüksek yazılım ve donanım hizmeti kullanılarak, kullanıcı ve tüketici açısından en yüksek verim alınması hedeflenmektedir. Aldıkları stratejik kararlar doğrultusunda çevreye verdikleri zararı minimum seviyeye indirmeyi de kendilerine gaye edinen DemirDöküm, akıllı kontrol sistemi kullanarak bunu da başarabilmiştir.

DemirDöküm servisi, değerli kullanıcılarının yorumlarını markalarının gelişim fırsatı olarak görmektedir. Bu nedenle tüm ürün ve hizmetler ile ilgili şikayet ve geri bildirimleri özenle dikkate almaktadır. Ayrıca DemirDöküm servis hizmetleri, Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme adına atılan adımların öncüsü olup bu pazarın ileri gelen atılımcılarındandır. Tüm Türkiye’deki yaygın servis ağı ile özel donanımlı ve uzman teknikerler eşliğinde güvenli hizmet vermektedir.

Ayrıca Türkiye’deki ilk ISO 9000 belgesine sahip ilk kuruluş olan Bozüyük tesisi, bir DemirDöküm şirketi tesisidir. DemirDöküm açıldığından bu güne ilk ihracatını 1967 yılında Ürdün’e döküm radyatör satarak başladı. Şimdi ise geniş yelpazesi ile birlikte Uzak Doğu’dan Batıya kadar uzanan 50 ye yakın ülkeye ihracat yapmaktadır.

DemirDöküm servisi, deneyimli teknik servis ve alanında uzman elemanları ile tüketicilerinin mağduriyetini minimum seviyeye indirgemeyi amaçlayan bir servis haline gelmiştir. Türkiye DemirDöküm servis sizlere en iyi hizmet ve servis imkanını sağlamak için her gün yenileniyor. Orijinal parça bakım, onarım ve tamir servisleri yapılmaktadır. DemirDöküm, günümüzde yaygın teknik satıcı, teknik servis ve bol miktarda satış noktası ile Türkiye ısıtma sektöründe liderliğini hala sürdürmektedir.