_

Klima Servisi

Klima servisi hizmetleri; tüm klima çeşitlerinin bakımlarını gerçekleştirmek, klima çeşitlerinde oluşabilecek problemlere karşı kısa sürece kalıcı çözümler bulmak, tüm klima çeşitleri için montaj ve demontaj çalışmaları yapmak, klimaların gaz dolumu işlemini yapmak olarak sıralanabilir.

Klimalarla ilgili bu hizmetler ve bunların dışındaki her türlü soru ve hizmet işlemleriniz için firmamıza başvurabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirilen çalışmalarda güvenlik önlemleri dahilinde, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak her türlü klima hizmeti kaliteli, garantili ve konforlu şekilde gerçekleştirilir.

Enerji tasarrufu ve konfor için

Klima Bakımının Önemi!

Kayıpları Önle

_

Klimalar, hem iç hem de dış ortam koşullarında farklı hava şartlarına doğrudan maruz kalan bir cihazdır. Bu cihazların ısı transferi sağlayan yüzeylerinde oluşan kirlenmeler ve meydana gelen tahribatlar klimaların gerekli ölçüde çalışamamasına ve cihaz performansının düşmesine neden olur.

Doğru Çözümler

_

Bunun yanı sıra klima içerisinde bulunan soğutucu gaz, işletme basıncında mevsimsel değişikliklere göre düzeltilmelidir. Bu bakımların yapılabilmesi içinde klimalara yılda en az iki kez bakım yapılması rahat kullanış ve güvenilirlik için önem arz etmektedir.Bakımların ihmal edilmesi klima verimini düşürerek enerji sarfiyatını arttırır.

Düzenli Bakım

_
  • Cihazın verimliliğini attıracaktır.
  • Enerji tasarrufu yapmaya katkı sağlayacaktır.
  • Ortamda oluşan kötü kokuların ve var olan bakterilerin temizlenmesinde klima, daha etkili çalışma sergileyecektir.
  • Olası arızaların oluşumu engellenecektir.

 

Klima Montajı ve Yedek Parça

_

Klima montajlarının doğru yere, olması gereken şekilde yapılmaması birçok problemin oluşmasını da beraberinde getirir. Bu yüzden klimaların montajının profesyonel olan teknik servislerce yapılması gerekir.
Klima montajının yapılması için öncelikle alan keşfi yapılır, olası problemler belirlenerek tedbir alınır ve müşterilere gerekli bilgilendirmeler yapılarak uygun çözümler sunulur. Bu sayede müşterilerin güvenliği, kaliteli kullanımları ve memnuniyetleri ön planda tutulur.
Her cihazda olduğu gibi klimalar için de yedek parça kullanımları cihazın sağlıklı çalışması için önemli bir etkendir. Firmamızca kullanılan yedek parçaların kaliteli olmasına önem verilir.
Kaliteli hizmet verilirken müşteri memnuniyetinin de sağlanması gerekir. Firmaca bunun bilincinde olarak dinamik ve uzman ekibimizle hizmete devam etmekteyiz.