Beretta Teknik Servisi

_

Doğal gaz ülkemizin her yerine gelmiş durumda. Doğalgaz sayesinde evlerimizi artık kombiler aracılığıyla ısıtmaktayız. Ancak bazı durumlarda kombiler sorun çıkarabilir ve teknik servis ihtiyacı doğabilir. Türkiye Beretta servis ihtiyacınız oluşması durumda sizlerin yanındayız.

Uzman personelimiz ve üst düzey kalitedeki malzemelerimizle beraber kombinizde yaşadığınız sorunları en hızlı şekilde çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Sorunu herkes çözebilir, önemli olan sorunu en uygun yöntemlerle en hızlı biçimde çözüme kavuşturmaktır. Uzman ekiplerimizi bu doğrultuda bilgilendirmekte ve yetiştirmekteyiz.

 Baretta servis iletişim

Beretta servisi olarak güvenliğinizi sağlamak ve aile sıcaklığınızı korumak için çalışmaktayız. Beretta teknik servis ihtiyacınız olduğu anda sizlere bir telefon kadar yakın. Beretta teknik servis numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.,

Bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en kısa süre içerisinde uzman ekiplerimizle yardım etmek için hazır olacağız. Hızlı bir şekilde sorunu analiz edip kalıcı ve kesin çözümler üreteceğiz. Bunları yaparken kesinlikle kalitemizden ödün vermeden, sizleri memnun ederek sizlerden ayrılacağız.

 

Baretta servis olarak neler yapıyoruz

Beretta teknik servis olarak kombilerinizin sorunlarını tespit ediyor, daha sağlıklı ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasını sağlıyor, bunların sonucunda yakıt tasarrufunuza katkı sunuyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde bugün Beretta Türkiye teknik servis denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Kombiler dışarında basit görünse de iç taraflarında karışık sistemler barındırmaktadır. Kombinin iç kısmının temizliği, düzenli bakımı yapılması gerektiği gibi baca temizliği ve bakımı da aksatılmamalıdır. Bu bakım ve temizlik aksatıldığı zaman ısınmada kayıplar, fazla yakıt tüketimi, kombi ömründe kısalma gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Elbette kombinizi güvenleri ellere teslim etmek isteyeceksiniz. İşinde uzaman olan ustalarımız en ufak arızaları bile ortadan kaldıracak, gerekli bakım ve temizlik işlerini yaparak sizlere kaliteli hizmet sunacaklardır. Beretta teknik servis olarak aldığımız referanslar ve sertifikalarla yaptığımız işteki kaliteyi kanıtladığımız gibi güven de sağlamaktayız.

Hem kendi güvenliğinizi hem ailenizin güvenliğini şansa bırakmayı. Beretta marka kombilerinizi bizlere emanet edin; kombinizin güvenliğini sağlayalım ve bu sayede siz de ailenizle beraber güven içerisinde kalın.